KONST / Litografier / Grafiska blad 14299317
nr 1429 9317
Grafiska blad
2 st, ej signerade, efter Henri de Toulose-Lautrec. Bildmått: 28x19, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:13:56
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr